معرفی بازی استرونییر (Astroneer)

جهان‌های دوردست را کشف کنید و از نو بسازید. ماجرای بازی استرونییر در قرن بیست‌وپنجم بین کهکشانی و عصر اکتشاف رخ می‌دهد و استرونییرها یا فضاگردها در مرزهای بیرونی فضا کشف و کاوش می‌کنند، زندگیشان را در محیط‌های سخت و خشن به‌خطر می‌اندازند تا پرده از رازها بردارند و ناگفته‌های جهان را فاش کنند.

در این بازی ماجراجویی سندباکس فضایی، بازیکنان می‌توانند با همکاری هم پایگاه‌های دلخواهشان را روی و یا زیر سطح سیارات بسازند، وسایل نقلیه‌ای برای کاوش در منظومه شمسی بی‌نهایت خلق کنند و از مواد موجود در سیاره برای ساخت هر چیزی که تصورش را دارند، بهره ببرند. هوش و خلاقیت کلید موفقیت در ماجراهای هیجان‌انگیز سیاره‌ای است. در استرونییر شما می‌توانید:

زمین زیر پایتان را مثل اینکه از خاک رس ساخته شده باشد، از نو بسازید و شکل دهید.

در استرونییر بازیکنان از ابزار تغییر حالت و شکلی که در اختیار دارند، برای حفاری، جمع‌آوری، شکل‌دهی و ساخت هر چیزی که می‌خواهند، استفاده کنند. با بهره‌گیری از این قابلیت و استفاده از مواد موجود می‌توانید تا مرکز سیاره را حفر کنید، به آسمان پل بزنید و خرسنگ بسازید.

در سیاره‌هایی که می‌توان روی آنها راه رفت و شکلشان را تغییر داد، کاوش کنید و زنده بمانید.

منظومه خورشیدی پهناور بازی شامل ۷ سیاره شگفت­‌انگیز است که بازیکنان می‌توانند در هر سانتیمتر آن، از سطح کروی و لایه‌های غارها گرفته تا هسته سفر کنند و دست به اکتشاف بزنند. هر یک از سیارات دارای سطوحی با زیست‌بوم‌های منحصربه‌فرد و مشکل است که معماها و چالش‌های متعددی را پیش روی بازیکنان می‌گذارد.

برای ساختن پایگاه و وسایل نقلیه، مواد و اشیا را با هم ترکیب کنید.

اشیا و موادی که استرونییرها در جهان بازی می‌سازند و پیدا می‌کنند، قابلیت این را دارند تا برای ساخت وسایل خلاقانه در کنار هم قرار بگیرند و با هم ترکیب شوند. بدین شکل می‌توانید پایگاه، وسیله نقلیه و استرونییر اختصاصی خودتان را درست کنید.

با ۴ نفر از دوستانتان آنلاین بازی کنید.

بازی استرونییر در کنار دوستان کیف بیشتری دارد. با سایر بازیکنان یک گروه تشکیل دهید و با همکاری هم پایگاه‌های صنعتی بزرگ بسازید و بازی‌های مفرحی در سندباکس خلاقانه درست کنید.

پرده از رازها و ناگفته‌های منظومه شمسی بردارید.

وقتی که استرونییرها آماده شدند، می‌توانند تلاش کنند تا نیروی مرموز پشت ساختار جهان را بفهمند و آن را به کار بگیرند.

پیام بگذارید